Lekce jógy

Otevřené lekce jógy pro veřejnost – vhodné pro všechny, kteří chtějí jógu vyzkoušet nebo navštěvovat lekce pravidelně, ale nemůžou každý týden ve stejný den a čas (např. z důvodů práce na směny). Na lekci je třeba se rezervovat – využijte prosím rezervační systém nebo v případě zájmu se na první lekce rezervujte přes telefon: +420 721 264 637 nebo email: info@jogavsouvislostech.cz

Kurzy jógy – jsou rozděleny dle náročnosti nebo zaměření – zpravidla pořádáme kurz pro začátečníky, pro mírně pokročilé a kurz jemné jógy, kde si najdou své začátečníci, těhotné ženy, ale také pokročilí jogíni, kteří touží zpomalit.

Individuální lekce jógy a jógové terapie – individuální i soukromé lekce jsou určeny pro klientelu, která může mít zvláštní nároky a požadavky na cvičení jógy, je určena těm, kdo z nějakého důvodu chtějí anebo potřebují osobní přístup, který zaručuje výlučnou pozornost lektora a nebo těm kterým prostě jen nevyhovuje čas lekcí v rozvrhu. Lekce jógové terapie může dle požadavků klienta zahrnovat také výživové poradenství – Jídlo v souvislostech.

Workshopy, prodloužené lekce, akce, události – přehled událostí konaných v jógovně mimo pravidelný rozvrh