Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Kurz: Jóga v souvislostech – jógová terapie

Lekcemi provází: Tereza Slezáková

Termín: 10.1. – 28.3.2023 (12 lekcí)

Úterý 18:30 – 19:45

Navazující kurz, tedy určen pro ty, kteří již s jógou mají zkušenosti a chtějí více prohloubit svou praxi.  Není nutné absolvovat přímo kurz Jóga od začátku, ale měli byste mít za sebou alespoň několik klasických lekcí a mít povědomí o základních hathajógových ásánách – (lze konzultovat telefonicky, emailem). Kurz využívá terapeutických účinků jógy, tedy ásán, pránájámy, vizualizací, očistných technik, ájurvédy. Lekce různého charakteru zaměřeny na konkrétní účel – např. lekce zklidňující, zaměřená na element země, vedoucí k hlubokému uklidnění a harmonizaci nervového systému. Jindy lekce zaměřená na harmonizace ajurvédské dóši Kaphy apod. Součástí lekce je vždy krátký teoreticky úvod, mantry – uceleně postavená lekce.

Výhodou kurzu je návaznost jednotlivých lekcí, kdy můžete sledovat vlastní posun, vlastní jógovou cestu, naučit se lépe vnímat své tělo.

V případě, že se některého z termínu nebudete moci zúčastnit, je možné si lekci nahradit na kterékoli jiné otevřené lekci – peníze vám tak nepropadnou. Podrobnosti v podmínkách v přihlášce do kurzu.

Máte-li zájem prohloubit praxi a posunout se na své jógové cestě, přihlašte se:  

  • Cena kurzu: 1650,-

Přihlášku je nutno potvrdit do 5ti pracovních dnů zaplacením částky – 750,-  – číslo účtu v příhlášce.

V případě absence lektorky (z důvodu nemoci, školení) je lekce nahrazena dle domluvy.

Maximální počet účastníků kurzu je 15, minimální 8.