Masáže

V současné době dochází k častým poruchám pohybového aparátu . Příčinou je nedostatek pohybu, sedavé zaměstnání a jednostranná pohybová zátěž, ale i nedostatečná regenerace unaveného organismu. Masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody.

Níže naleznete přehled masáží a dostupné termíny – Vámi vybraný si prosím zarezervujte – do poznámky k rezervaci uveďte o kterou masáž byste měli zájem.

Rezervovat termín masáže, nebo se jen poradit, která by byla nejvhodnější, můžete i přímo s masérkou na čísle: +420 721 912 419

Druhy masáží:

Masáž – 60 min – 400,-

  • Masáž zad a šíje + masáž hlavy a obličeje
  • Masáž zad a šíje + masáž dolních končetin
  • Masáž zad a šíje + baňkování
  • Reflexní lymfatická masáž

Masáž – 90 min – 600,- 

  • Masáž dolních končetin (zezadu i zepředu) + masáž zad a šíje + masáž hlavy a obličeje

Klasicka (sportovní) masáž

Při této metodě dochází k uvolnění ztuhlých míst masírovaných částí těla a k prokrvení svalů, což vede k jejich regeneraci. Masáž je složena z uspořádaných souborů masážních hmatů, které přispívají ke zmírnění bolestí a únavě organismu.

Masáž hlavy a obličeje

Na hlavě existuje mnoho bodů a reflexních zón. Kůže obličej, vlasy, klouby spojující krk a hlavu, čelist, jsou velmi důležitými zdroji informací pro mozek. Svaly na obličeji jsou drobné, a přesto tak důležité. Napětí těchto svalů ovlivňuje naše pocity.  Masáž obličeje, šíje a hlavy je nesmírně relaxující, navozuje opravdu hluboké uvolnění a příjemné pocity, které odplavují následky stresu. Zmírňují se migrénové stavy.

Baňkování

Při baňkování se baňky přikládají na pokožku buď na aktivní reflexní místa, kde ovlivňujeme správnou funkci jednotlivých orgánů nebo na bolestivá místa a body. Dochází k silnému prokrvení, prohřátí a okysličení dané oblasti. Dochází k odplavení nahromaděných škodlivin, úlevě při bolestech zad a k úpravě funkce příslušného vnitřního orgánu. Baňkování ovlivňuje také pochody látkové výměny v přilehlém okolí a stimuluje imunitní systém.

Reflexní lymfatická masáž

  • 15 min – vodní lázeň nohou
  • 45 min – samotná masáž

Jedná se o součást reflexní terapie. Ta se zabývá péčí o tělo a lidskou psychiku prostřednictvím plochy těla, zvláště na chodidlech, kde se zobrazuje dokonalá mapa lidského těla (jsou zde energetické zakončení vnitřních orgánů). Jedná se o masáž dotekovou – dotek jako prostředek komunikace.

Lymfa – tekutina proudící v mízních cévách. Mízní tekutina vzniká ve většině orgánů a je z nich odváděna lymfatickými cévami do velkých mízovodů. Prochází systémem mízních uzlin. Pokud v těle lymfa městná, tělo je zaplavováno toxickými látkami. Pomocí hmatů přes reflexní plochy na chodidlech můžeme ovlivnit tento tok lymfy a tím samotný proces detoxikace.

Při masážích jsou používány kvalitní za studena lisované BIO rostlinné oleje (slunečnicový, mandlový, kokosový, meruňkový, aj.) Možnost využití masážní směsi, vytvořené z již zmíněných RO a kvalitních éterických olejů.

Rezervovat termín masáže, nebo se jen poradit, která by byla nejvhodnější, můžete i přímo s masérkou na čísle: +420 721 912 419