Workshop barefoot

Kreativní dílna: Barefoot sandály (jaro 2020)

V čerevneci Vás zvu již potřetí na společnou výrobu bosých sandálků také zvaných huarache – přijdete a odejdete s originálními, vlastnoručně vyrobenými sandálkami přímo na vaše chodidlo.

„Úlohou barefoot boty je přiblížit se svými vlastnostmi přirozené chůzi naboso, ale zároveň nohu stále ochraňovat před vnějšími vlivy a prostředím.“

Sandály jsou inspirovány obuví mexických bosonohých běžců – Tarahumarů. S těmito lehoučkými sandály, které na nohou ani neucítíte, můžete vyrazit jak do přírody, tak do města i kanceláře.

Huarache sandály mají tenkou pružnou podrážku a jednoduchý úvaz. Ty dávají nohám volnost pohybovat se přirozeně tak, jak jsou k tomu stvořeny. Přes tenkou podrážku cítíte kvalitu terénu, noha může aktivně pracovat a posilovat se. Zdravé tělo roste od zdravých chodidel.

Vyrábět budeme s plotnou silnou 4mm a k dispozici bude několik barevných variant šňůrek. Základní úvaz je jako na obrázku, ale lze vymyslet či se inspirovat i jakýmkoli jiným, třeba typicky sandálovým, který nevede mezi prsty, ale jen přes špičku chodidla.

Začínáme v 17:00 – trvání je individuální, záleží na šikovnosti jednotlivce, počtu účastníků apod.

Cena: 390,-/tvořící jedinec
– v ceně veškerý materiál, pomůcky, pár tipů a doporučení k výrobě, kreativní sdílení 🙂

Přihlášení jen do —- (omezený počet míst a minimální počet účastníků je 6)

Při přihlášení si vybíráte barvu podrážky, úvazu a je možnost dokoupit také korálky.

Přihláška zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeScoD0tk9w7NKjt6t6pNiEWEvIaMt75C5YdeTSKUhOInvsOA/viewform

Přihlášku je nutno potvrdit platbou, v případě, že se nebudete moct zúčastnit můžete poslat náhradu případně pak odkoupit materiál – děkuji za pochopení. Údaje k platbě obdržíte mailem po přihlášení.

Těším se na viděnou a motanou 🙂