Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Individuální i soukromé lekce jsou určeny pro klientelu, která může mít zvláštní nároky a požadavky na cvičení jógy, je určena těm, kdo z nějakého důvodu chtějí anebo potřebují osobní přístup, který zaručuje výlučnou pozornost lektora a nebo těm kterým prostě jen nevyhovuje čas lekcí v rozvrhu.

Náplň jógové praxe a charakter lekce je utvářen skrze dialog a spolupráci.

Oslovit mě může kdokoliv, kdo upřednostňuje individuální přístup a nebo cvičení v menší skupině lidí. Kdokoliv kdo má zvláštní zdravotní komplikace (lékařsky stabilizované), sportovci, kteří chtějí nadále udržovat svou kondici či ji dále rozvíjet nebo naopak lidé s horší fyzickou kondicí, ochablým svalstvem, dysbalancemi, trpící stresem či únavou nebo ti, kteří jen potřebují pevnou ruku a motivaci.

Mimo to nabízím cvičení pro zpevnění středu těla nejen pro ženy po porodu a cvičení pro nápravu špatných vzorců pohybu, které způsobují funkční poruchy aparátu a mohou vézt k chronickým bolestem.

Soukromé lekce je možné objednat i k vám domů, do škol pro děti či učitele, do hotelů, na veletrhy, zájezdy, exhibice a jiné  akce či on-line. (Cena dle domluvy)


Ceny idnividuálních lekcí (dle charakteru a délky lekce):

  • hatha jóga
  • jóga pro těhotné
  • zdravotní jóga (zdravá záda, CORE-střed těla, jógy s prvky kineziologie, fasciální jóga)

Cena lekce 60 – 80 min / 600 – 800,-

10 lekcí 60 min / 5000,-

  • jógová terapie

Cena lekce 90 min / 900,-

5 lekcí 90 min / 4000,-

Přístup jógové terapie je zaměřen na celek a  cvičení je pouhou součástí. Lekce je tedy často kombinací konzultace a jógové praxe (ásány, pránájáma, meditace, relaxace, výživa). Jde o celistvý pohled na člověka a okolí v jakém se pohybuje, využívám zde také učení Tradiční čínské medicíny (dietetika) a Ajurvédy. Jógová terapie může být pomocníkem při cestě k psychické pohodě a také zdravějšímu, štíhlejšímu tělu.


Pro správnou adaptaci lekce dle vašich požadavků a potřeb je součástí prvních lekcí kratší vstupní konzultace na základě které se společně rozhodujeme, jaký typ lekce pro vás bude vhodný. Typy lekcí, které jsou vypsány výše jsou vytvořeny na základě nejčastější požadavků klientů, lze samozřejmě vytvořit lekce přímo na míru, která může být klidně kombinací všech nebo naopak bude úplně odlišná.

Lekce v páru jsou možné, pokud se požadavky a možnosti obou zúčastněných dají zakomponovat do jedné praxe. Maminky na mateřské si mohou po dohodě vzít miminko s sebou, pokud jim jeho přítomnost umožní soustředit se na náplň lekce.

Ráda Vám s výběrem lekce právě pro Vás poradím. Jakékoli dotazy k individuálním lekcím, termínům, cenám směřujte na email: info@jogavsouvislostech.cz nebo tel. +420 721 264 637

Lekcemi provází certifikovaná lektorka jógy a jógové terapie Tereza Slezáková.