Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Otevřené lekce jógy pro veřejnost – vhodné pro všechny, kteří chtějí jógu vyzkoušet nebo navštěvovat lekce pravidelně, ale nemůžou každý týden ve stejný den a čas (např. z důvodů práce na směny). Na lekci je třeba se rezervovat – využijte prosím rezervační systém nebo v případě zájmu se na první lekce rezervujte přes telefon: +420 721 264 637 nebo email: info@jogavsouvislostech.cz. Na lekce je možné zakoupit cenově zvýhodněný kredit.

Kurzy jógy – jsou rozděleny dle náročnosti nebo zaměření – zpravidla pořádáme kurz pro začátečníky a pro mírně pokročilé či kurz terapeutické jógy. Výhodou kurzů je návaznost lekcí a stále stejná skupina účastníků a předem připravený postup lekcí s daným záměrem kurzu. Je vhodný pro ty, kteří mohou lekce jógy navštěvovat vždy ve stejný den a čas, na lekce se nemusí rezervovat, stačí se přihlásit do kurzu. Kurz je oproti jednorázovému vstupnému cenově zvýhodněn.

Individuální lekce jógy a jógové terapie – individuální i soukromé lekce jsou určeny pro klientelu, která může mít zvláštní nároky a požadavky na cvičení jógy, je určena těm, kdo z nějakého důvodu chtějí anebo potřebují osobní přístup, který zaručuje výlučnou pozornost lektora a nebo těm kterým prostě jen nevyhovuje čas lekcí v rozvrhu. Lekce jógové terapie může dle požadavků klienta zahrnovat také výživové poradenství – Jídlo v souvislostech.

Workshopy, prodloužené lekce, akce, události – přehled událostí konaných v jógovně mimo pravidelný rozvrh

Lekcemi provází Tereza Slezáková

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *