Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Kurz: Jóga v souvislostech – jógová terapie

Lekcemi provází: Tereza Slezáková

Termín: 16.1. – 16.4.2024 (14 lekcí)

Úterý 18:45 – 20:00

Navazující kurz, tedy určen pro ty, kteří již s jógou mají zkušenosti a chtějí více prohloubit svou praxi.  Není nutné absolvovat přímo kurz Jóga od začátku, ale měli byste mít za sebou alespoň několik klasických lekcí a mít povědomí o základních hathajógových ásánách – (lze konzultovat telefonicky, emailem). Kurz využívá terapeutických účinků jógy, tedy ásán, pránájámy, vizualizací, očistných technik, ájurvédy.

Lekce integrální jógy, které adepta vedou k náročnějším technikám jógy – pranajamickým, očistným, meditačním, ne však nutně k náročnějším ásánám.

Výhodou kurzu je návaznost jednotlivých lekcí, kdy můžete sledovat vlastní posun, vlastní jógovou cestu, naučit se lépe vnímat své tělo.

V případě, že se některého z termínu nebudete moci zúčastnit, je možné si lekci nahradit na kterékoli jiné otevřené lekci – peníze vám tak nepropadnou. Podrobnosti v podmínkách v přihlášce do kurzu.

Máte-li zájem prohloubit praxi a posunout se na své jógové cestě, přihlaste se:  

  • Cena kurzu: 2300,-

Přihlášku je nutno potvrdit do 3 pracovních dnů zaplacením částky – 1500,-  – číslo účtu v přihlášce. (Na tuto částku vystavím fakturu pro příspěvky od pojišťovny)

V případě absence lektorky (z důvodu nemoci, školení) je lekce nahrazena dle domluvy.

Maximální počet účastníků kurzu je 14, minimální 8.