Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Můj příběh s jógou začal už v mém dětství. Od svých 9 let jsem se léčila s těžším typem skoliózy, často jsem cvičila, abych posílila zádové a břišní svalstvo a páteř se mi ještě více nekřivila. Jezdívala jsem každý rok do lázní a pamatuji si, jak pro mě bylo cvičení v tom věku nepříjemné.
V 19 letech mi můj neurolog vyřknul diagnózu…Buď častý pohyb a protahování nebo operace. V tom věku mi to ale ještě nedocházelo.. Když jsem pak začala pracovat a strávila 9 hodin denně na židli, bolesti přicházely a já nevěděla co s nimi. Masáže ani běžný pohyb nepomáhali. A tak jsem začala pomalu ale jistě s pilates. Později jsem si udělala i cerfitikát, abych se sama mohla stát lektorkou.
Když jsem však vplula do tajů jógy, stala se pomalu ale jistě moji vášní a první pomocí při mých bolestech. Prošla jsem si několika semináři, nastudovala spousty knih a získala během 5 let své praxe i nezapomenutelné zkušenosti.

V letošním roce se také chystám na kurz Hatha Jógy, s propojením čínské medicíny, psychosomatikou a fasciální jógou.

Ve svých lekcích dávám přednost jemnější Vinyase s nádechem Dance jógy. Dále taky propojení Pránájámy ( vědomého dechu) a závěrečné relaxaci při svíčkách a meditační hudbě.

Namasté ✨