Telefon

+420 721 264 637

E-mail

info@jogavsouvislostech.cz

Abych napsala pár řádků o mně, vzpomínala jsem čím mě jóga tenkrát oslovila, že jsem nezůstala u lekcí kruhových tréninků a fitness, s kterými jsem začínala. Mé první vědomé setkání s jógou bylo v roce 2015 skrze Jóga Nidru, což není úplně typické. Chvíli na to jsem pak navštívila prodlouženou lekci plnou filozofie, pránájámy, meditace a ásán. Sbalila jsem tenkrát podložku a věděla jsem, že to je ono.
A možná právě díky zkušenosti s jóga nidrou a filozofií jógy nebylo mou prvotní, (nakonec ani druhotnou), motivací poznávat jógu blíže kvůli flexibilitě a dosažení co nejsložitějších pozic (stoj na hlavě apod.), ale pro klid, který z mých učitelů vyzařoval a pro umění zjemňování i zostřování pozornosti v těle hmotném, mentální rovině i krajině ducha s cílem sebepoznání a umění samádhi. Jóga je o setkání se sebou samotným. V každém okamžiku.

Jóga je pro mě celoživotní učení životu dodávající novou kvalitu a tak co se týče vzdělání zmíním, že se v roce 2021 (jakmile to situace dovolí) chystám dokončit mezinárodní certifikát lektora jógy (RYT200, Yoga Alliance) a velice se těším na roční studium terapeuta v oblasti tradiční čínské medicíny.

A co můžete čekat na mých lekcích? Záleží na charakteru lekce, ale vždy začínáme krátkou meditací, někdy mantrou v doprovodu harmonia, pránájámou, jógovou asistencí během ásánové části, někdy též dotekem během relaxace a závěrečným pokloněním jako pozdravení, vzdání úcty, pokory a vděčnosti.

′′ Ti, kteří plynou, jak život plyne vím, že nepotřebují jinou sílu.“ Tzu Lao Tzu
Nabízím plynutí na vlně dechu..

Vzdělání:

Instruktor aerobiku – pilates. Ostrava, 2014 (VŠB-TUO)

Výživové postupy ve fitness. Brno, 2015 (FITNESS INSTITUT)

Vývojová kineziologie – jóga jako terapie. Rožnov p. R., 2016. (LENKA ORAVCOVÁ)

Lektor jógy ve stylu hatha a vinyása jóga. Ostrava, 2019. (PRANAVA)

Kongres inteligentního pohybu. Rožnov p. R. v letech 2016 – 2019

Jóga nidra a regresní terapie. Ostrava, 2020. (PRANAVA)

Jóga pro posílení CORE a zdravá záda. Brno, 2020. (YOGA BRNO)

Tradiční čínská medicína – dietetika. Ostrava, 2020 – 2021. (SHANTI ACADEMY)

..a další workshopy, semináře.